SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 2015/2016

SZKOLNY  KONKURS  ORTOGRAFICZNY

2015/2016

W trosce o poprawność i piękno języka polskiego już od kilku lat w naszej szkole w klasach III - VI przeprowadzamy  Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie w pierwszym lub drugim tygodniu każdego miesiąca (począwszy od października) będą mierzyć się z różnego rodzaju dyktandami, tekstami z lukami, krzyżówkami i zagadkami ortograficznymi. Po kolejnych etapach wyniki zostaną podsumowane, a na koniec roku wyłonieni MISTRZOWIE ORTOGRAFII w dwóch kategoriach:

* klas III - IV ;

* klas V - VI.

Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości i sukcesów (małych i dużych) w zmaganiach  się z trudnościami ortograficznymi!

Organizator i koordynator konkursu:  p. Dorota Szostak

Współorganizator:  p. Beata Doda