Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici

Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici

Niegowić 62

32-420 Gdów

Tel: (12) 251-95-14

ETAP IV - STYCZEŃ 2015 r.

SZKOLNY  KONKURS  ORTOGRAFICZNY        

 

      2014/2015

 

ETAP CZWARTY   X  2014 r. – I 2015 r.

 

 

Kategoria klas III – IV

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Maks. liczba punktów –  106 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Zuzanna Zawała

III a

99 p.

2.

Mateusz Turakiewicz

IV

93 p.

3.

Emilia Lutyńska

III a

86 p.

4.

Julia  Wróbel

IV

85, 5 p.

 

Uczniowie kl. III a, którzy uzyskali najlepsze wyniki w   X 2014 r.– I 2015r.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Maks. liczba punktów –  106 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Zuzanna Zawała

III a

99 p.

2.

Mateusz Turakiewicz

IV

93 p.

3.

Emilia Lutyńska

III a

86 p.

4.

Julia  Wróbel

IV

85, 5 p.

 

 

Uczniowie kl. III b, którzy uzyskali najlepsze wyniki w  X 2014 r.– I 2015r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 106 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Filip Francuz

87 p.

2.

Natalia Waśko

75 p.

3.

Rafał  Widor

73 p.

 

Uczniowie  kl. IV, którzy uzyskali najlepsze wyniki w  X 2014 r.– I 2015r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 106p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Mateusz  Turakiewicz

93 p.

2.

Julia  Wróbel

85, 5 p.

3.

Ewelina Michorczyk

78,5

 

 

 

 

Kategoria klas V – VI

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Maks. liczba punktów –  102 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Jadwiga  Mrożek

VI

91 p.

2.

Dawid Długosz

VI

89 p.

Michał Wójtowicz

VI

89 p.

3.

Aleksandra  Dobranowska

VI

87,5 p.

 

 

Uczniowie  kl. V, którzy uzyskali najlepsze wyniki w  X 2014 r.– I 2015r.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Maks. liczba punktów –  102 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Magdalena  Mrożek

84 p.

2.

Natalia Pieprzyk

83,5 p.

3.

Piotr Kudłacz

74,5 p.

 

 

Uczniowie  kl. VI, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X 2014 r.– I 2015r.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Maks. liczba punktów –  102 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Jadwiga  Mrożek

91 p.

2.

Dawid Długosz

89 p.

Michał Wójtowicz

89 p.

3.

Aleksandra  Dobranowska

87,5 p.

 

 

 

 

Gratulujemy!!!           Gratulujemy!!!            Gratulujemy!!!

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

                                                                                                          

Organizator i koordynator konkursu:   p. Dorota Szostak 

 

Współorganizatorzy:  p. Elżbieta Rudek

                                       p. Joanna Konior