Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici

Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici

Niegowić 62

32-420 Gdów

Tel: (12) 251-95-14

ETAP I - PAŹDZIERNIK 2014 r.

ETAP PIERWSZY  – X 2014 r.

 

 

Kategoria klas III – IV

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Maks. liczba punktów –  23 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Zuzanna Zawała

III a

23 p.

2.

Kamil  Dudzik

III a

22 p.

3.

Natalia Waśko

III b

21 p.

Mateusz Turakiewicz

IV

21 p.

4.

Emilia Bułat

IV

20,5 p.

 

 

Uczniowie kl. III a, którzy uzyskali najlepsze wyniki w październiku 2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 23 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Zuzanna Zawała

23 p.

2.

Kamil Dudzik

22 p.

3.

Emilia Lutyńska

19 p.

Kamila Mucha

19 p.

 

 

Uczniowie kl. III b, którzy uzyskali najlepsze wyniki w październiku 2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 23 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Natalia Waśko

21 p.

2.

Rafał  Widor

20 p.

3.

Francuz Filip

19 p.

 

Uczniowie  kl. IV, którzy uzyskali najlepsze wyniki w październiku 2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 23 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Mateusz  Turakiewicz

21 p.

2.

Emilia   Bułat

20,5 p.

3.

Ewelina Michorczyk 

19 p.

Julia  Wróbel

19 p.

 

 

Kategoria klas V - VI

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Maks. liczba punktów –  29 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Dawid Długosz

VI

27,5 p.

2.

Aleksandra  Dobranowska

VI

26 p.

3.

Jadwiga  Mrożek

VI

24,5 p.

4.

Natalia Pieprzyk

V

24 p.

 

 

Uczniowie  kl. V, którzy uzyskali najlepsze wyniki w październiku 2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Maks. liczba punktów –  29 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Natalia Pieprzyk

24 p.

2.

Magdalena  Mrożek

22 p.

3.

Zofia Francuz

20,5p.

Piotr  Kudłacz

20,5p.

 

Uczniowie  kl. VI, którzy uzyskali najlepsze wyniki w październiku 2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Maks. liczba punktów –  29 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Dawid  Długosz

27,5 p.

2.

Aleksandra  Dobranowska

26 p.

3.

Jadwiga  Mrożek

24,5p.

 

 

Gratulujemy!!!           Gratulujemy!!!            Gratulujemy!!!

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

                                                                                                          

Organizator i koordynator konkursu:   p. Dorota Szostak 

 

Współorganizatorzy:  p. Elżbieta Rudek

                                   p. Joanna Konior