ETAP II - LISTOPAD 2014 r.
SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
2014/2015
ETAP DRUGI – X, XI 2014 r.
Kategoria klas III – IV
Lp. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Maks. liczba punktów – 51 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
|||
1. |
Zuzanna Zawała |
III a |
48 p. |
2. |
Mateusz Turakiewicz |
IV |
47,5 p. |
3. |
Emilia Bułat |
IV |
47 p. |
4. |
Emilia Lutyńska |
III a |
46 p. |
Uczniowie kl. III a, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Maksymalna liczba punktów – 51 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Zuzanna Zawała |
48 p. |
2. |
Emilia Lutyńska |
46 p. |
3. |
Kamil Dudzik |
45 p. |
Kamila Mucha |
45 p. |
Uczniowie kl. III b, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Maksymalna liczba punktów – 51 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Natalia Waśko |
42 p. |
Francuz Filip |
42 p. |
|
2. |
Rafał Widor |
41 p. |
3. |
Kamil Kozik |
39 p. |
Uczniowie kl. IV, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Maksymalna liczba punktów – 51 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Mateusz Turakiewicz |
47,5 p. |
2. |
Emilia Bułat |
47 p. |
3. |
Julia Wróbel |
44 p. |
Kategoria klas V – VI
Lp. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Maks. liczba punktów – 49 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
|||
1. |
Dawid Długosz |
VI |
45, 5 p. |
2. |
Aleksandra Dobranowska |
VI |
44 p. |
3. |
Jadwiga Mrożek |
VI |
43, 5 p. |
Natalia Pieprzyk |
V |
43, 5p. |
Uczniowie kl. V, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Maks. liczba punktów – 49 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Natalia Pieprzyk |
43, 5 p. |
2. |
Magdalena Mrożek |
42 p. |
3. |
Patrycja Kulma |
37 p. |
Uczniowie kl. VI, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Maks. liczba punktów – 49 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Dawid Długosz |
45, 5 p. |
2. |
Aleksandra Dobranowska |
44 p. |
3. |
Jadwiga Mrożek |
43, 5p. |
Gratulujemy!!! Gratulujemy!!! Gratulujemy!!!
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Organizator i koordynator konkursu: p. Dorota Szostak
Współorganizatorzy: p. Elżbieta Rudek
p. Joanna Konior