Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici

Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici

Niegowić 62

32-420 Gdów

Tel: (12) 251-95-14

ETAP II - LISTOPAD 2014 r.

SZKOLNY  KONKURS  ORTOGRAFICZNY        

 

      2014/2015

 

ETAP DRUGI  – X, XI 2014 r.

 

 

Kategoria klas III – IV

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Maks. liczba punktów –  51 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Zuzanna Zawała

III a

48 p.

2.

Mateusz Turakiewicz

IV

47,5 p.

3.

Emilia   Bułat

IV

47 p.

4.

Emilia Lutyńska

III a

46 p.

 

 

Uczniowie kl. III a, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI  2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 51 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Zuzanna Zawała

48 p.

2.

Emilia Lutyńska

46 p.

3.

Kamil Dudzik

45 p.

Kamila Mucha

45 p.

 

Uczniowie kl. III b, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI  2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 51 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Natalia Waśko

42 p.

Francuz Filip

42 p.

2.

Rafał  Widor

41 p.

3.

Kamil Kozik

39 p.

 

Uczniowie  kl. IV, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI  2014 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Maksymalna liczba punktów – 51 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Mateusz  Turakiewicz

47,5 p.

2.

Emilia   Bułat

47 p.

3.

Julia  Wróbel

44 p.

 

Kategoria klas V – VI

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Maks. liczba punktów –  49 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Dawid Długosz

VI

45, 5 p.

2.

Aleksandra  Dobranowska

VI

44 p.

3.

Jadwiga  Mrożek

VI

43, 5 p.

Natalia Pieprzyk

V

43, 5p.

 

 

 

Uczniowie  kl. V, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI  2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Maks. liczba punktów –  49 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Natalia Pieprzyk

43, 5 p.

2.

Magdalena  Mrożek

42 p.

3.

Patrycja Kulma

37 p.

 

 

Uczniowie  kl. VI, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X i w XI  2014 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Maks. liczba punktów –  49 p.

Uzyskane przez ucznia punkty:

1.

Dawid  Długosz

45, 5 p.

2.

Aleksandra  Dobranowska

44 p.

3.

Jadwiga  Mrożek

43, 5p.

 

 

Gratulujemy!!!           Gratulujemy!!!            Gratulujemy!!!

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

                                                                                                          

Organizator i koordynator konkursu:   p. Dorota Szostak 

 

Współorganizatorzy:  p. Elżbieta Rudek

                                       p. Joanna Konior