Naszej Ojczyźnie - Szkolny Przegląd Poezji Patriotycznej

W dniu 7 listopada 2014 roku odbył się w naszej szkole Przegląd Poezji Patriotycznej, który zorganizowała p. D. Szostak. W wyniku eliminacji klasowych do przeglądu przystąpiło:

- 17 uczniów z klas 0 – II;

- 16 uczniów z klas III – VI.

Nasi uczniowie recytowali wiersze znane i  takie, które rzadko pojawiają się w podręcznikach szkolnych.  W czasie oczekiwania na wyniki wszyscy (pod przewodnictwem p. M. Żyły) śpiewali patriotyczne pieśni i piosenki.

Po krótkich obradach przewodnicząca jury pani dyrektor  Małgorzata Dymek ogłosiła wyniki i wręczyła nagrody książkowe dla zwycięzców i wyróżnionych. Natomiast wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali słodkie przekąskiUśmiech

Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy 0- II:

I miejsce: Patrycja Pustuła (kl. II); Magdalena Cielecka (kl. II), Maksymilian Jedynak (kl. I a)

Wyróżnienie: Mateusz Puterko (kl. 0)

Klasy III – VI:

I miejsce: Michał Wójtowicz (kl. VI)

II miejsce: Piotr Kudłacz (kl. V)

III miejsce: Patrycja Kulma (kl. V); Piotr Stachnik (kl. VI)

Wyróżnienia: Aleksandra Widor (kl. III b), Anita Kolarska (kl. III a)

Wszystkim uczestnikom   Szkolnego Przeglądu Poezji Patriotycznej  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uśmiech