II Spartakiada Przedszkolaków

Dnia 6 października 2012 roku, na terenie obiektu sportowego „Orlik” w Gdowie odbyła się II Spartakiada Przedszkolaków, zorganizowana przez Przedszkole Samorządowe w Gdowie.

W Spartakiadzie udział wzięło 13 pięcioosobowych zespołów, przedstawicieli przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Gminy Gdów.

Naszą szkołę reprezentowali:  Wiktoria Dudzik, Konrad Mucha i Piotr Fortuna z grupy „Żabek” oraz Przemysław Dec  i Kacper Gać z grupy „Słoneczek”.  Startowaliśmy w 7 konkurencjach, z czego 4 były punktowane: jazda na rowerze, rzut do celu, sztafeta i tor przeszkód.

Nasi sportowcy spisali się znakomicie a do domu powrócili z zasłużonymi medalami. Gratulacje.

Tekst: Perkowska Barbara