II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek już za nami. Po raz drugi uczestnicy konkursu mogli gościć w progach gdowskiego Centrum Kultury. Na scenie zaprezentowali się uczniowie z prawie wszystkich szkół podstawowych gminy Gdów. Zabrzmiały kolędy a przede wszystkim pastorałki min. ,,Maleńka miłość’’, ,,Mroźna cisza” i inne piękne pastorałki nad których jakością brzmienia czuwał p.Witkowski. Jury nie miało łatwo, gdyż jak stwierdził przewodniczący komisji p. A.Czyżowski;,,… poziom był bardzo wysoki i wyrównany’’. Te słowa cieszą bo pokazuje to jak dużą siłę mają młodzi artyści i jak wielki w nich drzemie potencjał. Wyniki konkursu można zobaczyć na stronie ,,Mój Gdów.” http://www.mojgdow.pl/ii-gminny-konkurs-koled-i-pastoralek/.

Lista uczestników tegorocznego konkursu:

Kategoria klasy I-III

Weronika Noga SP/Wiatowice,