Wyjazd na mecze siatkówki

24 stycznia oraz 31 stycznia nasza szkoła została zaproszona na mecze piłki siatkowej o Puchar Polski Kobiet do Wieliczki. Dzieci oglądały zmagania na najwyższym poziomie, a główną rolę odgrywały siatkarki WTS Solna.

Pierwszy mecz wieliczanki rozgrały z klubem z Legionowa. Wynik końcowy to 3:2 dla Solnej bo zaciętym spotkaniu (25:21, 25:21, 21:25, 23:25, 15:13). Dzięki tej wygranej Solna awansowała do ćwierćfinału, gdzie miała zmerzyć się z klubem BKS Profi Credit Bielsko - Biała. Tym razem dziewczyny nie sprostały rywalkom, które w składzie miały reprezentantki Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec i uległy 0:3.

Oba spotkania stały na wysokim poziomie sportowym. Dzieci otrzymały pamiątkowe kalendarze, zdjęcia oraz dla szkoły koszulkę z podpisami zawodniczek.

Oba wyjazdy zostały zorganizowane przez p. Mateusza Dylawerskiego, p. Dorotę Stryharz oraz p. Dorotę Szostak.

Transport został zapewniony przez zarząd WTS Solnej Wieliczka za co ogromnie dziękujemy !!